Inbäddat innehåll kan använda tredjepartscookies och spårningsskript.
Putte
Tycker vinkeln är väldigt intressant, dock är ljuset alldeles för hårt i min smak. Tror att bilden varit bättre om ljuset hade varit lite mjukare på svampen
http://onelund.com
Svampbilder är alltid intressant, men tyvärr har du använt blixt här som gjord ljuset för hårt. Jag hade nog också velat se en aning mer av ovansidan på hatten och en annan beskärning. Nu tycker jag den är för mycket centrerad. Annars fin bokéh och murriga fina höstfärger.
Kul att se andra bilder från dig också
Asså Gips.. När ska du sluta leverera?
Riktigt tjusig bild! Det kan vara för att jag är svag för dina bilder, men jag tycker bara att hårdheten på blixten var sjukt snygg på bilden. Naturkänslan av att man är ute och plockar svamp i skogen försvinner lite på grund av blixten. Men för att vara en modern bild med fräscht utséende så har jag inget att tilläga.
Väl fotat!