Älvsjömässan
Hej Hej :D
Som sagt snart är det dags för fotomässan i älvsjö ..
Tror att den är den 27-29 november :D Ska sjäklart dit :)
Undrar om någon här inen ska dit ? :)
Skulle varit roligt att åka dit men kommer nog inte att ha möjlighet. Finns det någon speciell hemsida för den, vet du det?
mvh Martin
Vad kostar det i inträde? Jag skulle vara intresserad.
Nu hade jag lite mer tid, stod med tvätt- och matbestyr innan. Nu googlade jag lite och hittade Fotomässan.
195 kr i inträde, 80 kr för studenter.
mvh Martin
Tack Martin!

Korrekta siffror är 150:- för vuxna. 20 kr rabatt vid förköp.
Mässan är mellan 26-28 november.
Jag och min mamma ska dit, fast vet inte vilken dag än.
Var där förra året också. ^^
Om vi reder ut priset lite så är det så här!
Kombo-/endagsbiljett med inträde till fotomässan och fotografiska, 195:-.
Enbart mässan 150:-. Vid förköp 130:-.
Stundentbiljett 80:-.
Aha, där ser man. Tyckte väl också att jag inte sett så tokigt, men då kom jag väl ett par steg för långt in på sajten innan jag tittade efter entrépriset :o)
mvh Martin
Kanske skulle ta en sväng dit, man får se hur planerna ser ut när det närmar sig.
/Mattias

Jag ska dit :)

jag ska dit i år med vad där förra året och betalar man via nätet får man några kronor i rabatt. får man skryta lite så har jag en bild med på mässan, skickade in till månadens bild i p4 magasin i maj och blev bland dom 10 bästa för den månaden.
Kul att så många ska gå ;)
Jag ska gå med min granne som typ har blvit min morfar .. vi är mer hos dom än våra riktiga morföräldrar..
Ska bli jätte kul att åka på mässan , Var där förra året oxå :p