Jamen vilka härliga kattbilder :) Min absoluta favorit är Lili, speciellt det första fotot, det andra fotot var också bra, det tredje på Lili var också bra, lite mörk kanske, men det går ju att fixa om man vill.
Både Lili och Lillan var jättesöta kissemissar. Skillnaden var att Lili showade mer :)

Läckra bilder! Jag kunde inte låta bli utan testade att ljusa upp bilderna på Lili o det gör dom ännu mer effektfulla (så testa att leka lite m det) Det var det som gjorde att jag upptäckte att hon faktiskt satt på en avkapat gren på sista bilden, coolt!
Lillan var jätte söt men det var mera "vanliga" bilder, är hon bara svanslös eller är hon en Manx (eller vad dom nu heter)
?
--------------
//Tilda, http://guldis.bloggplatsen.se
Medarbetare på Hamster ifokus
#6: Tack. :) Jo, Lili kan bli riktigt bra på bild när hon väl orkar posera lite. ;]
#7: Tack! :) Ja, vilken bra idé. ;D
#8: Okej, kan testa det på min andra dator. :)
Lillan blev påkörd i somras, så de blev tvungna att amputera svansen eftersom den var bruten precis vid svanskotan. :( Men hon ser nog lite speciell ut. ;)
Med vänliga hälsningar, Sanna Johansson
Besök gärna min blogg :)
Stackars Lillan, men hon är himla söt i en liten stump
--------------
//Tilda, http://guldis.bloggplatsen.se
Medarbetare på Hamster ifokus
