Foto iFokus

Foto

Etikettövrigt
Läst 355 ggr
Zeroni
0

Mina Bilder

Tja! Det skulle vara grymt roligt om ni ville kolla in mina bilder som jag lagt upp i mitt fotoalbum och kommentera dem. Skriv vad ni tycker om dem, om något är positivt eller negativt med dem m.m. !!

mvh Zeroni

Lilla_My
0
#1

kommentar finns nu i din gb ;)

Staffan
0
#2

Bra bilder!

Tragiskt bara att den hemska historia som ett par av dem påminner om, inte ens idag så många år senare, har fått ett slut. Siluetten av korset mot den somriga himlen ger den bilden en stark symbolisk laddning, och bilden på arbetsplatsen i koncentrationslägret skvallrar om hur mänskligheten stängts ute från koncentrationslägren… :(

Jag gillar även de andra fotografierna även fast de kanske inte känns lika ovanliga som de ovan nämnda… :)

// staffan

Robert
0
#3

Trevligt att se bilder från dig Zeroni. Du har en bra blandning utav bilder i ditt album. Jag saknar bilder på människor. Jag tror att bilder på människor skulle vara en bra övning för dig, det är ofta det man fotograferar som korrespondent.

Hälsningar

Robert