Foto iFokus

Foto

Etikettkritik-medel
Läst 480 ggr
Fallande
0

Samma ram, olika bilder

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

Jag har suttit och lekt med några bidler jag tog idag. Allt jag gjorde var att sätta en ram på dem, en väldigt enkel ram. Nu skulle jag vilja veta vad ni tycker om ramen och bilderna. Alla bilder har en och samma ram.

Första bilden: Dessa bilder var mera "knäppkort" med jag tyckte att de blev ganska bra endå men denna serie.

Mvh Sara

Fallande
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#1

Andra bilden: Tog bilderna på tuppar/hönor en en väldigt söt get.

Fallande
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#2

Tredje bilden: Jag tycker mycket om naturen som fanns runt omkring och gjorde även ett kollage med de.

Fallande
0
#3

Ingen som vill kommentera?

Taci
0
#4

Tyckte tupparna å de var jäkligt fräck :D Nu kommer en pinsam fråga, hur gör du för att få ihop bilder på det där sättet med ram runt ? Jag är  rätt kass på PS och PSP ;P

Fallande
0
#5

#4 Alltså xD Det finns smarta sätt.. Men jag sitter typ och mäter för jag har ingen aning om hur man gör ^^

Mvh Sara

[mingdie]
0
#6

#3 Du kan väl vänta lite mer än en timme innan du undrar om ingen vill kommentera. Mig, mig, mig. Det gör att man inte vill kommentera.

Eddie

Lotta_A
0
#7

Jag tycker det var coolt med fyra bilder och en ram :) Vart häftigt. Snygga bilder på tuppen tyckte jag.

#6: Okej mingdie… Hur länge ska man vänta innan man "puttar upp" tråden då?

[mingdie]
0
#8

#7 Jag puttar inte upp mina trådar. Om ingen svarar men 50 har tittat så är det kanske en anledning till det.

Eddie